Четверг, 25.04.2024, 15:02

Педагогічна ідея Р.Б. Войтович, вчитель початкових класів "Використання цеглинок LEGO в початкових класах"

Педагогічна ідея Л.І. Саська, вчитель англійської мови "MAKE LEARNING ENGLISH FUN 3"

Педагогічна ідея Л. І. Близнюк, вчитель англійської мови "Enjoy Teaching English"

Педагогічна ідея Г.М. Замойська, практичний психолог "Булінг як шкільна проблема"

Педагогічна ідея Л.І. Саська, вчитель англійської мови "Make Learning English Fun 2"

Педагогічна ідея Л.І. Саська, вчитель англійської мови "Make Learning English Fun"

Педагогічна ідея О.М. Гуменюк, вчитель англійської мови "Texts for Reading and Listening"

Педагогічна ідея Н.Є. Шафранська, вчитель хімії та біології "Незвичайна хімія"

Педагогічна ідея Л.І. Буйницька, вчитель історії та правознавства "Конспекти уроків з правознавства 9 клас"

Педагогічна ідея Г.М. Замойська, практичний психолог "Життя - найбільша цінність"

Педагогічна ідея Л.І. Саська, вчитель англійської мови "Працюємо з Solutions Pre-Intermediate"

Методична розробка Л.І. Саська, вчитель англійської мови "Організація навчальної діяльності молодших школярів на уроках англійської мови"

Педагогічна ідея Л.М. Кучерук, вчитель математики "Математичні казки"

Педагогічна ідея Н.В. Притульська, вчитель української мови та літератури і зарубіжної літератури "Нетрадиційні уроки"

Педагогічна ідея Н.В. Притульська, педагог-організатор "Здоровим бути круто!"

Педагогічна ідея С.М. Гайова, вчитель української мови та літератури "Використання ігрових технологій"

Педагогічна ідея Г.М. Замойська, практичний психолог "Корекція страхів молодших школярів у навчально-виховному процесі"

Педагогічна ідея Л.І. Саська, вчитель англійської мови "Працюємо з Soiutions Intermediate"

Педагогічна ідея Н.П. Савчук, вчитель математики та основ християнської етики "Великодні дзвони"