Четверг, 02.05.2024, 19:58

Головна » 2019 » Февраль » 5 » Акція #STOP_SEXтинг
Акція #STOP_SEXтинг

5 лютого в рамках Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг до Дня безпечного Інтернету, який відзначається в 140 країнах світу, в нашій школі було проведено урок на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».

Психолог та вчитель інформатики поговорили з дітьми про ризики надсилання своїх інтимних фотографій. Навели факти, що щороку в Україні зростає кількість дітей, які отримують доступ до Інтернету. Разом із тим збільшується кількість злочинів сексуального характеру щодо дітей в онлайн-просторі – онлайн-грумінг та вимагання.

«Налагоджуючи довірливі стосунки з дитиною та використовуючи фейкові акаунти в соціальних мережах, злочинці вимагають у дитини інтимні фотографії та шантажують її, погрожуючи розіслати фото знайомим, вимагають більш інтимні матеріали, гроші чи приватні інтимні зустрічі», - зазначають у Міносвіти.

За словами Лілії Гриневич, необхідно захистити дітей від сексуальних ризиків.

«Сьогодні ми не можемо їх сховати під ковпаком та ізолювати від шкідливої інформації. Однак ми маємо говорити із ними, розповідати про складні теми, будувати довіру. Окрім цього, дорослі також часто потребують більшої обізнаності, тому ми просимо усіх максимально поширити оприлюднену тематичну інформацію», – зазначила міністр освіти.

Було показано відеоролик Online сексуальне насильство над дітьми.

Президент Шкільної держави Савчук Марія провела інтерактивну гру «Дай відповідь».

Переглядів: 307 | Додав: Avtor | Рейтинг: 0.0/0
«  Февраль 2019  »