Пятница, 03.05.2024, 20:20

Головна » 2014 » Сентябрь » 23 » День Миру
День Миру

У 1981 році Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру, як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він і відзначається в усьому світі. Цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

Сьогодні в Україні стартувала Всеукраїнська кампанія «Голуб миру» під гаслом «Право народів на мир»,  яка триватиме до 22 вересня.

У нашій школі кампанія «Голуб миру» розпочалася урочистою лінійкою, на якій лунали вірші та пісні про Україну. Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять сотень українських героїв, які поклали своє життя за нашу Батьківщину та її волю. Як символ миру лідери самоврядування випустили в небо білих голубів.

Учні школи також взяли участь в міських заходах, присвячених Міжнародному дню миру.

Я хочу миру на своїй землі

Останнім часом крізь думки кожного українця мимоволі пролітає страшне слово «війна», а у серці живе слово «мир».

Мені здається, що все, що відбувається на моїй рідній землі, неправда, сон. Скоро цей страшний сон закінчиться і все буде так як і раніше: зелені луги, родючі землі, густі ліси, наша пісня, що лине далеко за межі України і, звичайно ж, мирне голубе небо.

Чому? Скажіть, люди, чому так сталося? Чому нам, дітям, замість того, щоб насолоджуватись безтурботним дитинством, потрібно разом з дорослими переживати важкі часи у житті нашої неньки-України, прокидатись вранці з думкою: коли нарешті припиниться війна? Чому саме тоді, коли, вже здавалося загоїлись рани, залишені Великою Вітчизняною війною, коли всі почали жити в мирі та злагоді, знову гинуть люди, гинуть мої ровесники. Чому ми знову повинні чути страшне слово «війна»?

Війна… Страшне слово, скільки в ньому ненависті, злості, крові, сліз, скалічених доль, смертей, болю.

Хто винен в тому, що сталося? Мені важко це зрозуміти. Але я дуже хочу, щоб нарешті оголосили, що все скінчилося і в моїй Батьківщині знову запанував мир.

Кажуть, що війна це не тільки горе, це також і відвага, мужність, героїзм, подвиг і, нарешті, Перемога? Звичайно, — Перемога! Інакше не може бути; Всі ми, діти України, переконані, що Перемога буде за нами, адже ми на своїй землі, землі хліборобів, землі волелюбного, мирного і незламного народу,  народу України.

Учень Ізяславської ЗОШ І-ІІІст №1, 8-Б класу Ставнійчук Роман

Переглядів: 585 | Додав: Avtor | Рейтинг: 0.0/0