Понедельник, 06.05.2024, 22:11

Головна » 2018 » Май » 16 » День сім'ї
День сім'ї

Сім'я для кожної людини є дуже важливою для життя. Народжуючись на світ, маленька людина набуває маму і тата, а виростаючи обзаводиться власною сім'єю. Сім'я – це не тільки батьки, це ще й улюблені, близькі, а іноді навіть друзі, з якими пройшов вогонь і воду. Звичайно, в традиційному розумінні, сім'я – це мама, тато і їх діти. Зовсім не дивно, що існує міжнародне свято сім'ї, в яке всі   люди об'єднуються і святкують таке світле свято.

Міжнародний день сім'ї було затверджене 15 травня 1994 року за ініціативою ООН.

Не секрет, що для щасливої гармонійної сім'ї необхідно мати традиції, які будуть об'єднувати всіх членів сім'ї. Спільні звички в сім'ї необхідні сім'ям без дітей, щоб зберегти любов і взаєморозуміння, так і сім'ям з дітьми, щоб привчати їх до нормальних взаємин між членами сім'ї. Крім іншого діти потребують щасливого  дитинства, яке їм можуть забезпечити тільки батьки. Наприклад, традиція кожні вихідні водити дітей у похід не лише згуртує всю родину, але й долучить маленьких непосид до культури і правильного ставлення до природи.

В цей день не можна забувати і про батьківські родини. Обов'язково варто відвідати їх,, а краще навіть зібратися всім разом і, наприклад, відправитися на природу на шашлики. Якщо немає можливості особисто привітати батьків, то необхідно обов'язково подзвонити і сказати теплі слова привітання, адже батьківська сім'я дуже цінна для кожної людини, саме з неї починається розвиток дитини. Батьки виховують, захищають, люблять і вчать як треба себе   поводити в тій чи іншій ситуації.

Саме цього дня учні нашої школи долучились до акції «За що я люблю свою сім’ю» .  У великому  серці вони розмістили свої маленькі сердечка з написами , які символізували їхню любов до власної родини.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 346 | Додав: Avtor | Рейтинг: 0.0/0