Воскресенье, 05.05.2024, 18:30

Головна » 2017 » Февраль » 23 » До уваги батьків!
До уваги батьків!

Шановні батьки! Вже багато місяців поспіль у мережі Інтернет обговорюють підліткову гру "Синій кит" або ж "Тихий дім", "Море китів", "Розбуди мене о 4:20".  Смертельна гра має багато назв, але результат завжди однаковий - закінчене життя і зламані горем батьки, які не розуміють, що ж змусило дитину звести рахунки з життям.

Мета гри одна – змусити дитину звести рахунки з життям за рахунок психологічного тиску на неї. Гра складається з 50 рівнів (днів), де так звані «куратори» гри дають завдання, яке потрібно підтвердити фото- або відеодоказами. Останній рівень – смерть, яку теж треба зафіксувати. Якщо ж дитина відмовиться виконати останнє завдання – її шантажують убивством рідних.

Під час роботи із підлітками  з’ясовано, що дітям відомо про цю гру, вони нею цікавляться та намагаються долучитися до закритої спільноти.

З метою попередження участі дітей у таких іграх, спільнотах та профілактики самогубств батькам та педагогам слід звернути увагу на те, чи є діти учасниками цих груп в соціальній мережах  “ВКонтакте” та “Instagram”, чи розміщують на своїх сторінках нижчезазначену інформацію, а також звернути увагу,  чи немає ушкоджень на руках у підлітків у вигляді порізів. Прохання  уважно придивитись, чи дитина щодня зранку сонна та виснажена. На акаунтах у соцмережах можуть бути розміщені різного роду хештеги:

• #тихийдом
  • #синийкит
  • #морекитов
  • #f57
  • #f58
  • #млечныйпуть
  • #рина
  • #явигре
  • #хочувигру

У разі наявності таких фактів не залишайтеся байдужими, а допоможіть дітям.

Звертайтеся до психологів, поліцейських чи просто розмовляйте з дітьми.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 422 | Додав: Avtor | Рейтинг: 0.0/0