Вторник, 07.05.2024, 10:28

Головна » 2016 » Декабрь » 22 » Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської райдержадміністрації 20 та 21 грудня 2016 року був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України Ізяславського районного наукового товариства учнів.

Юні науковці нашої школи представляли на конкурсі власні дослідження і були гідно оцінені членами журі.А саме:

Гаврилюк Дар'я Юріївна, учениця 11 класу, у відділенні "Хімія та біологія" секції "Психологія" з роботою "Страхи та причини їх виникнення у дітей молодшого шкільного віку" посіла І місце, керівник Замойська Галина Миколаївна, практичний психолог.

Кучерук Вікторія Вікторівна, учениця 10 класу, у відділенні "Історії" секції "Історичне краєзнавство" з роботою "Заславщина в урбанізаційних процесах ХVI-XVII століття" посіла ІІ місце, керівник Буйницька Любов Іванівна, вчитель історії.

Хмелюк Анастасія Вікторівна, учениця 10 класу, у відділенні "Літературознаство" секції "Українська література" з роботою О.П.Довженко - "Україна в огні: особливості поетики" посіла ІІ місце, керівник Саєнко Алла Вікторівна, вчитель української мови та літератури.

Мігур Анна Святославівна, учениця 10 класу, у відділенні "Літературознавство" секції "Мистецтвознавство"з роботою "Розстріляне відродження" українського малярства посіла ІІІ місце, керівник Ставнійчук Галина Василівна, вчитель художньої культури.

Ми щиро вітаємо юних дослідників та їх керівників з отриманими перемогами. Бажаємо подальших творчих успіхів і нових цікавих досліджень в різних галузях наук.

Переглядів: 543 | Додав: Avtor | Рейтинг: 0.0/0
«  Декабрь 2016  »