Понедельник, 06.05.2024, 23:02

Головна » 2017 » Март » 13 » Районний конкурс веселих і кмітливих
Районний конкурс веселих і кмітливих

У приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» 10 березня відбувся турнір команд веселих та кмітливих загальноосвітніх навчальних закладів міста Ізяслав.

У цьогорічному турнірі, організатором якого виступив сектор молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, взяли участь команди: «Шалені діти» Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1; «Молодь on-line» Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» імені О.Кушнірука; «Стомлені навчанням» Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.О.Онищука, гімназія». Турнір гумору та сміху, за задумом організаторів, був покликаний сприяти вихованню підростаючого покоління, відродженню та популяризації кращих культурних та моральних загальнолюдських цінностей, пошуку і підтримці дитячих та юнацьких творчих колективів, обміну творчим досвідом.

Кожна команда показала свою майстерність у ході конкурсних випробуваннях: візитка «Діти майбутнього», «Біатлон жартів», домашнє завдання «Школа моєї мрії», продемонструвавши яскраве оригінальне гумористично-естрадне дійство, яке включало в себе демонстрацію логічно пов’язаних між собою жартів та мініатюр, сценічну майстерність, творчість та кмітливість, хореографію та вокал.

Команда КВК «Шалені діти» нашої школистала переможцем  районного конкурсу, розділивши перше місце  з командою «Молодь on-line» Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім. О.Кушнірука. Команда «Стомлені навчанням» Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.О.Онищука, гімназія» посіла друге місце.

Кожна команда отримала солодкий подарунок від Ізяславського міського голови Валентини Корнійчук та грошову премію від організаторів.

Ми щиро вітаємо із заслуженою перемогою команду КВК школи "Шалені діти":

Гаврилюк Дар'ю - капітана команди, членів команди: Кацанівську Яну, Жоголєву Тетяну, Ковальчук Анну, Якубець Марину, Яковишину Марію, Беспалька Миколу, Кучерук Вікторію, Кубу Діану, Кузьмук Анну, Мігур Анну, Хмелюк Анастасію, Притульського Дмитра, Дідич Катерину, Гуменюк Софію, а також назмінного керівника та наставника педагога-організатора школи Притульську Наталію Василівну. Бажаємо вам подальших творчих успіхів і перемог! До наши привітань приєдналися начальник відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської РДА Валентина Пилипчук та завідувач сектору молоді та спорту даного відділу Віталій Ткачук, які завітали сьогодні до школи, аби поздоровити учасників команди "Шалені діти" з перемогою.

Переглядів: 540 | Додав: Avtor | Рейтинг: 0.0/0
1 Luda
Щиро вітаю усю команду "Шалені діти" із заслуженою перемогою. Черговий раз переконуюсь в тому, що учні першої школи найкращі. Бажаю нових успіхів і пермог. Окремі слова вітання Наталії Василівні. Будьте завжди разом з дітьми і вони віддячать вам.

«  Март 2017  »