Пятница, 03.05.2024, 03:50

Головна » 2014 » Март » 18 » Шевченківські дні
Шевченківські дні

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…

З 06 по 21 березня в Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проходили Шевченківські дні «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття, тебе своїм сучасником звемо»

Всі учні школи взяли активну участь у проведенні Шевченківських днів. Постійно діяла літературна виставка «Україна – це Шевченко, Шевченко – це Україна».

Були проведені дві інформаційні хвилини у 5-9 класах «Сторінками життя і творчості Т. Шевченка», 10-11 класах «Живопис у творчості Т. Шевченка».

Також був проведений конкурс малюнків серед учнів 5-х класів на тему «Твори Шевченка очима нащадків» переможцями конкурсу стали: Петренко Андрій – І місце, Слісарчук Олена – ІІ місце, Доценко Максим – ІІІ місце, Мороз Вікторія – ІІІ місце.

Виразно, душевно були прочитанні вірші Шевченка учасниками шкільного фестивалю читців «Тарасове слово живе». Кращими читцями стали Станівчук Роман 7-Б клас, Колесніцька Людмила 7-б клас, Кацанівська Яна 8-А клас, Хмелюк Анастасія 7-А клас.

Відбувся перегляд документального фільму «Шевченко на Поділлі» 7-11 класи.

У рамках Шевченківських днів був проведений конкур стінгазет «Пишаємось славою Тараса» переможцями стали учні 9-А класу, 7-Б клас, 11-А клас.

Відбувся літературний вечір «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття, тебе своїм сучасником звемо». Учні мали можливість ще раз пройти стежинами життя великого поета , декламували поезії Т.Г. Шевченка. Також були виконані пісні у виконанні Остапчука А., Буракової А. на слова Т. Г. Шевченка .Відрадно те, що слово Великого Кобзаря живе у серцях наших учнів і спонукає до власної творчості. Результатом цього ми почули вірш  у виконані Сидорчук Ольги учениці 11-А класу «До тебе Тарасе». Захід завершився інсценізацією уривку п’єси «Назар Стодоля» у виконанні групи учнів : Колісняк Н.- 11-Б клас, Шаповал Б. - 11-А клас, Дацишин І. - 11-А клас, Кирилюк Ю. - 10-Аклас,Замашнюк М.- 10-А клас, Матвійчук В.- 9-А клас.

Ми, нащадки Великого Кобзаря , вивчаємо творчість поета і пам’ятаємо його заповіти:

І мене в сім’ї великій ,

В сім’ї вольній , новій ,

Не забудьте пом’янути