Воскресенье, 05.05.2024, 14:07

Головна » 2017 » Февраль » 28 » Увага! Творчий конкурс.
Увага! Творчий конкурс.

Запрошуємо учнів 5-11 класів взяти активну участь у Всеукраїнському конкурсі "Малюнок, вірш, лист до мами"

«Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» та Міжнародна школа «Меридіан» за сприяння Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти оголошують про проведення V-го Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами», що традиційно проходить серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів України.

До участі в конкурсі, що проводитиметься з нагоди Дня матері у період з 15 лютого по 15 квітня 2017 року, запрошуються учні 5–11 класів усіх загальноосвітніх навчальних закладів України, враховуючи позашкільні та професійно-технічні навчальні заклади.

Останній термін подання конкурсних робіт – 15 квітня 2017 року.

Оцінювання робіт, що надійдуть до участі у змаганнях, здійснюватиме професійне журі. Переможців у кожній номінації буде нагороджено цінними призами.

Церемонія нагородження переможців відбудеться у Києві. Про дату і місце її проведення буде повідомлено окремо.

Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами»

1. Кожен учасник може надати лише одну конкурсну роботу.

2. Конкурсні роботи виконуються українською мовою.

3. Текст віршів і листів необхідно оформлювати так: формат сторінки – А4, шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14, міжрядковий інтервал – 1,5 см, поля: ліве – 3 см, праве – 1,5 см, верхнє й нижнє – по 2,5 см. Просимо учасників конкурсу звернуту особливу увагу на те, аби в текстах робіт не було граматичних і синтаксичних помилок. Обсяг конкурсної роботи не має перевищувати 5000 знаків.

4. Учень-автор має викласти свої думки у логічній послідовності, просто, коротко, чітко, без зайвих іншомовних запозичень (англіцизмів, русизмів і т. п.), без абревіатур – без усього того, що може відволікати від розкриття теми й правильної передачі образу матері.

5. Конкурсні малюнки слід подавати у форматі А3. Малюнки необхідно надсилати лише звичайною поштою, не електронною.

6. У кінці кожної роботи необхідно зазначити: ім’я та прізвище учня-автора, клас і школу, в якій він навчається, район, де розташовується навчальний заклад, а також ім’я та прізвище учителя-наставника.

7. Конкурсні листи та вірші слід надсилати в електронному форматі на адресу listdomami@gmail.com із зазначенням ім’я та прізвища учасника у темі повідомлення, а друковані роботи за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, 3, поверх 3, громадська організація «Українсько-турецький культурний центр «Сяйво».

Щиро бажаємо успіхів і натхнення всім учасникам конкурсу!

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефонами: (044) 500−71−03, моб.: 095−382−55−38 (Софія Василівна Бакишли – співробітник громадської організації «Українсько-турецький культурний центр «Сяйво»).

Переглядів: 642 | Додав: Avtor | Рейтинг: 0.0/0
«  Февраль 2017  »