Пятница, 03.05.2024, 23:28

Головна » 2017 » Апрель » 20 » Великодні Дзвони
Великодні Дзвони

Вдягла весна мережану сорочку, умившись і звільнившись від турбот,

І підіймає волошкові очі до вищих, до церковних позолот.

Великдень всіх нас на гостини просить, малює сонце полотно небес,

І крашанку, як усмішку підносить, Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

І дзвони засріблилися завзяті, і ніби покотились між людьми:

Великдень всіх у гості просить, Хритос Воскрес! Воістину Воскрес!

Саме такими словами 20 квітня 2017 року у приміщенні Ізяславського будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» розпочався щорічний соціально-благодійний проект «Великодні дзвони». Як завжди, організаторами святкового заходу виступили учні нашої школи на чолі з вчителем предмету «Основи християнської етики» Наталією Петрівною Савчук та педагогом - організатором Наталією Василівною Притульською.

На святкове дійство було запрошено учнів загальноосвітніх закладів міста Ізяслав, сіл Білеве, Білогородка, Васьківці та Ліщани, та дітей, чиї батьки захищають територіальну цілісність України в зоні проведення АТО, дітей із соціально незахищених категорій. Крім того на святі були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Павлович Ковальчук та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської РДА Людмила Володимирівна Крюкова.

Під час святкового дійства, яке відкрила директор нашої школи Тетяна  Миколаївна Вітрук, звучали великодні вірші, пісні та виступи колективів художньої самодіяльності школи. Юні аматори сцени також представили виставу «Ріпка на новий лад». Вона викликала у всіх присутніх радісний сміх та позитивний настрій на цілий день.

По завершенню свята всі діти, що були в залі, отримали від організаторів «Великодніх дзвонів» подарунки, які люб’язно надали члени релігійної громади «Слово істини» Всеукраїнського союзу церков християн віри євангельської (п’ятидесятники) (с.Плужне).

Переглядів: 441 | Додав: Avtor | Рейтинг: 0.0/0
«  Апрель 2017  »