Суббота, 04.05.2024, 08:50

Головна » 2016 » Апрель » 7 » Всесвітній день здоров’я
Всесвітній день здоров’я

У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кажен день стикаються з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя.

Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань - Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. Це свято увійшло в традицію, за даними проекту DilovaMova.com, з середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше дню прийняття статуту цієї організації.

В рамках цього свята учнями нашої школи було проведено:

• Виступ агітбригади «Здоровенькі були» у Припутнівському НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів дитячий садок", Ізяславський НВК №6 і Ізяславський НВК №7
  • 7 квітня ранкова зарядка та веселі естафети для учнів 1-4 класів
  • 6-5 класи змагання з волейболу
  • 9-10 класи змагання з волейболу для дівчат та футболу для хлопців

Бажаємо всім бути здоровими та життєрадісними! Зі святом Вас!

Переглядів: 850 | Додав: Avtor | Рейтинг: 0.0/0
«  Апрель 2016  »