Понедельник, 06.05.2024, 19:06

Головна » 2017 » Март » 3 » Збережемо первоцвіти!
Збережемо первоцвіти!

Національний природний парк «Мале Полісся» оголошує конкурс «Первоцвіти під охороною» (у рамках Всеукраїнської акції «Збережемо первоцвіти»)

Мета конкурсу: залучення школярів до вивчення та охорони первоцвітів. Перевірка обізнаності з рослинами Червоної книги України, рідкісними та зникаючими видами рослин.

Учасники конкурсу: до участі в конкурсі запрошуються школярі Ізяславського та Славутського районів, віком від 6 до 17 років.

Умови конкурсу: на конкурс можуть бути представлені:

Кращий малюнок (вік конкурсантів 6-12 років) на тему «Захистіть первоцвіти»: малюнок формату А-3, А-4, техніка виконання довільна (олівці, фломастери, фарби тощо). Приймаються тільки індивідуальні роботи.

Кращий плакат-стінгазета (вік конкурсантів 12-17 років) на тему «Первоцвіти потребують нашого захисту»: формат А-1 (лист ватману), з використанням фотоматеріалів та інших ілюстрацій із коментарями. Приймаються тільки колективні роботи.

Представлені на конкурс роботи: малюнки, плакати-стінгазети, підписуються зі зворотного боку у нижньому лівому куті друкованими літерами (прізвище, ім'я, клас, повна назва навчального закладу, контактний телефон учасника, а також керівника із зазначенням ПІП).

Порядок проведення конкурсуконкурс триває з 1 березня по 15 березня 2017 року.

Останній термін подачі конкурсних робіт – 15 березня 2017 року. Роботи подавати за адресою: НПП «Мале Полісся», вул. Михельська, 32, м.Ізяслав (адмінбудівля ДП «Ізяславське лісове господарство») або надсилати на електронну пошту malepolisja@ukr.net (з подальшим надсиланням оригіналів для визначення переможців).

Критерії оцінки конкурсних робітпредставлені на конкурс роботи будуть оцінюватися за наступними критеріями:

дотримання зазначеної тематики та глибина її розкриття;

гармонія та цілісність композиції;

нестандартність та образність;

вміння бачити і передати сюжет;

охайність.

Роботи, які не відповідають вищевказаним вимогам, до участі у конкурсі не допускаються.

Заохочення переможців конкурсу: переможці конкурсу «Первоцвіти під охороною» визначаються за двома категоріями:

колективні учасники;

індивідуальні учасники.

Призові місця в категоріях «індивідуальні учасники» присуджуються у номінаціях «кращий малюнок».

Призові місця в категорії «колективні учасники» присуджуються у номінації «кращий плакат-стінгазета».

Переможці конкурсу нагороджуються подарунками та грамотами НПП «Мале Полісся», передбачаються заохочувальні нагороди для учасників конкурсу.

Роботи переможців конкурсу «Первоцвіти під охороною» не повертаються і будуть демонструватися на виставці у НПП «Мале Полісся» (адмінбудівля ДП «Ізяславське лісове господарство»).

Додаткову інформацію про конкурс можна дізнатися на сайті НПП «Мале Полісся» або із сторінок в соціальних мережах за посиланнями: http://vk.com/public81333590 таhttps://www.facebook.com/groups/NationalParkMalePolisja/

Тел. (03852) 4-15-36, 0966284375

Ел адреса: malepolisja@ukr.net

Запрошуємо усіх небайдужих взяти участь у даному конкурсі.

Переглядів: 959 | Додав: Avtor | Рейтинг: 0.0/0
«  Март 2017  »