Суббота, 27.04.2024, 09:06

Головна » 2017 » Июнь » 09

День сміху

Смачненько поснідавши, вихованці нашого табору попрямували до Будинку творчості. Де наш найстарший загін "Шалені діти" показав для них казку на сучасний лад "Колобок". Після цього з ними провели веселі вікторини та ігри керівники гуртків Будинку творчості.

Діти були в захваті від веселого та смішного заходу.

А загін "Патріоти" відправився у мандрівку в місто Рівне.

Переглядів: 511 | Додав: Avtor | Дата: 09.06.2017 | Коментарі (0)

День туризму

День туризму в нашому таборі пройшов досить насичено. Загін "Диво діти" відправився у подорож в місто Вінницю, всі інші загони побували у Пожежній частині, Приватбанку, Центрі зайнятості та отримали масу задоволення від спілкування з працівниками різних сфер.

Переглядів: 379 | Додав: Avtor | Дата: 09.06.2017 | Коментарі (0)

Сьомий день у нашому таборі пройшов під назвою "Країна дружби". Після зарядки на лінійці кожен з учнів загону отримав повідомлення з іменем свого таємного друга. Так розпочалася весела гра "Таємний друг". Правилами якої було, на протязі дня робити приємності своєму "таємному другові", і на завершення дня подарувати йому якийсь подарунок на згадку. Всі весело провели час нікого не залишилось без уваги. Виявляється робити приємне не так важко, а навіть приємно.

Переглядів: 331 | Додав: Avtor | Дата: 09.06.2017 | Коментарі (0)

06.06 у нашому таборі відбулася подорож "Країною миру". В рамках цього дня ми провели ряд естафет, які дуже зблизили усі загони, від молодших до найстарших. Тому що запорука миру у взаєморозумінні і починається вона з малечку.

Переглядів: 341 | Додав: Avtor | Дата: 09.06.2017 | Коментарі (0)

Подорож "Країною любові"

На ранкові лінійці кожен загін отримав завдання і після обіду всі повинні були презентувати його виконання. В результаті у нас вийшло декілька флешмобів, який ми об'єднали в один і дали йому назву "Любов - ключ до успіху!". Томущо саме в любові, , взаємопідтримці створюються гарні справи.

Крім цього на протязі дня начальник табору Савчук Н.П. провела кожному загону урок "Заповіді любові".

Переглядів: 354 | Додав: Avtor | Дата: 09.06.2017 | Коментарі (0)

День Захисту дітей

В перший день літа ми відзначаємо прекрасне свято - Міжнародний день захисту дітей. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

В цей день ми завітали до Будинку творчості, де нас зустрічали учасники театрального гуртка «Дзеркало +» (кер. Захарчук С.О.), вихованці вокального гуртка (кер. Бухонко А.А.),  хореографічний колектив «Престиж» (кер. Онищук Л.П.), які продемонстрували нам свою майстерність.

Усі присутні отримали чимале задоволення, за що щиро дякували учасникам концертної програми оплеска ... Читати далі »

Переглядів: 360 | Додав: Avtor | Дата: 09.06.2017 | Коментарі (0)

Всі з нетерпінням чекають походів. І ось усі мешканці нашого табору "Сонечко" зібравши у торбину різних смаколиків відправились у міський парк. Це був День печеної картоплі. І дівчатка і хлопчики показали себе справжніми кухарями. Смажили картоплю, сардельки, нарізали овочі, вправно серверували стіл. Всім дуже сподобалось пригощати один одного. Діти чекають на наступний похід.

Переглядів: 336 | Додав: Avtor | Дата: 09.06.2017 | Коментарі (0)

Веселий, сонячний день у таборі, саме час приділити увагу своєму здоров'ю! Ми всі старанно готуємось до "Веселих стартів".

Змагалися великі і малі. У важких випробуваннях перемогла дружба!

Переглядів: 336 | Додав: Avtor | Дата: 09.06.2017 | Коментарі (0)

«  Июнь 2017  »