Суббота, 27.04.2024, 14:37

Головна » 2017 » Июнь » 27 » Вітання випускникам 2017 року!
Вітання випускникам 2017 року!

Дорогі випускникии 2017 року! Сьогодні 27 червня 2017 року ваш перший випускний вечір. Ми щиро вітаємо вас із закінченням школи. Перед вами відкриваються нові дороги, починається нове доросле життя.

Життя – це шанс, використай його! Життя – це краса, дивуйся їй! Життя – це мрія, здійсни її! Життя – це обов'язок, виконай його! Життя – це гра, так грай! Життя – це любов, так люби! Життя – це таємниця, розгадай її! Життя – це трагедія, витримай її! Життя – це пригода, наважся на неї! Життя – це щастя, створи його сам! Життя – це життя, врятуй його!

Мати Тереза

Все довкола промовляє, що ваше життя не випадковість! Життя є загадкою, несподіванкою і відкриттям самого себе у цьому житті! Ви є життям! З вас воно починається! Подумайте над своїм найпершим покликанням – жити! Ми живемо, щоб радіти і приносити оточуючим світло своєї радості, таким чином проявляючи свою турботу і доброзичливість. Таке життя приємне. Воно цілком сповнене бажанням жити для інших. І це прекрасно! Бо «радість, що існує тільки для нас, а не для світу, не є справжньою радістю». Не марнуйте своє життя! Живіть, докладаючи зусиль! Робіть те, що буде вам на користь!

А ще живіть, щоб розвивати свої таланти, бо то є цікаво! Це, без сумніву, є носієм вашої неповторності. Не варто її приховувати чи соромитись, бо тоді ризикуєш відмовитись від важливого фактору життя.

Життя є чимось більшим, ніж просто теревені – це ціле мистецтво спілкування і розуміння.

Життя є чимось більшим, ніж просто сміх без причини – це є сердечна радість і ласкава усмішка, яка нічого не коштує, але багато дає!

Життя є чимось більшим, ніж просто тиша – це вміння мовчати.

Життя є щось більше, ніж просто врода – це вміння втілювати красу і її проявляти.

Життя є щось більше, ніж пристрасть – це мова тіла.

Життя є чимось більшим, ніж легка розвага – це відпочинок з користю.

Життя є чимось більшим, ніж вічні пустощі – це прояв твоєї відповідальності.

Життя – це не тільки рутина, а ще й спокій, знайди його!

Життя – це музика, почуй її передзвін!

Життя – це Бог, живи з Ним!

Живи щасливо! Живи натхненно! Живи з надією! Радій, втішайся, люби і сподівайся! Тобі є що дізнатись, є чим поділитись, є що сказати! Жити насправді цікаво, оскільки ти сам можеш обрати спосіб і щораз прагнути більшого у пізнанні свого життя і оточуючих тебе людей.

Нехай у вашому життєвому досвіді і у всіх ваших починаннях тебе переповнює тривка віра до Бога! Під покровом Богоматері здійснюйте свої бажання і втілюйте їх у щоденність. Бо так ви цілком віддаєтеся в руки Їхньої любові, розуміючи свою недосвідченість у багатьох речах. І це є добре, бо так ви завжди будете мати, що почерпнути і що розказати іншим!

Живіть! Ви цього варті!

Переглядів: 548 | Додав: Avtor | Рейтинг: 0.0/0